Bu sayfada gösteriliyor : 33
Filtre
Kategoriler
Daha fazla göster

Fiyat

Seviye

Dil

Puanlar
 • Bireysel Motivasyon Teknikleri ve Başarı HBC Eğitim Danışmanlık -
  Motivasyon ile ilgili teknikleri öğrenecek bu teknikleri uygulamaları öğrenip başarıya adıma atabileceksiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akreditasyonlu Sertifika ve Dijital sertifika olmak üzere Çift sertifika alırsınız.
  15 Ders 01:08:30 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  5
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  İletişimin sihirli dünyasıyla ikna kabiliyetini artırma Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 01:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL350
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • En İyi Nasıl Öğrenirim HBC Eğitim Danışmanlık -
  Çok çalışmak başarıyı getirmez. Kendini tanıyarak bilerek çalışmak başarıyı getirir...
  18 Ders 01:24:00 Saat Trkce Intermediate
  TL27.99 TL300
  5
  2 Puanlar
  Sertifikalı
 • Öğrenci Koçluğu Özel Görüşmesi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Öğrenci koçu bir öğrencinin asıl potansiyelini ortaya çıkarıp doğru ve etkili çalışmada kendisine en uygun planlamayı, çalışmayı kişiye özel çalışmalar yapar.
  0 Ders 00:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL400
  0
  0 Puanlar
  Canlı Danışmanlık
 • Girişimci Koçtan Yaşam Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Gündelik hayata insanoğlu koşturmalardan dolayı kendisine pek zaman ayıramaz, o kadar olay içerisindedir ki kafası karışmış ve artık dışarıdan kendine bakma gerekliliği duyar...
  0 Ders 00:00:00 Saat Trkce Intermediate
  TL199.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Canlı Danışmanlık
 • A dan Z ye Profesyonel Koçluk Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Koçluk tekniklerini kişiler kendi kendilerine uygulayarak başarıyı getirmelerine katkı sağlayıp, farkındalık yaratan bu profesyonel teknikleri öğrenecek, aynı zaman profesyonel olarak koçluk yapan kişilerin koçluk yetkinliklerini artırmayı sağlayacak yedi koçluk alanını kapsayan bir eğitimdir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  50 Ders 08:26:30 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Yönetici ve Şirket Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  Yönetici Koçluğu, şirketler koçluğu yapmak isteyen veya kendi kendine yönetici koçluğu yapmak isteyenler, şirketinize koçluk yapmak isteyenlerin bu alanda kariyer yapmak isteyenler için kullanılan profesyonel koçluk tekniklerini kapsamaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  8 Ders 01:28:30 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL150
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • İlişkiler de Kullanılan Koçluk Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  İlişki koçluğunda kullanılan profesyonel koçluk teknikleri ile ilişkilerinizi canlandırıp, partnerinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  15 Ders 02:09:15 Saat Trkce Intermediate
  TL97.99 TL250
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kariyer Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kariyerinize yön vermek, gelecekte doğru iş yaptığınızdan doğru kariyere sahip olacağınız dan emin olmak için kariyer koçlarının kullandığı teknikleri kullanın ya da kariyer koçluğu yapanların mesleki yetkinliklerini artıracaktır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  7 Ders 01:19:15 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL250
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Yaşam Koçluğunda Kullanılan Koçluk Teknikleri HBC Eğitim Danışmanlık -
  Davranış alışkınlıklarını değiştirerek yepyeni davranış alışkanlığı kazandıran bu teknikler yaşam koçlarının danışanlarına uyguladığı teknikleri kapsamaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  7 Ders 01:09:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Farkındalık Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hayatın her anında önümüzden binlerce fırsat veya tehditler geçmektedir. Bu fırsatları yakalamak için farkındalık en önemli çıkar yolumuzdur. Farkındalık ile hayat fırsatlarını yakala. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  15 Ders 01:48:15 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL1000
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP koçluğunda kullanılan yol açma teknikleri ile kendi hayatında NLP koçluğunun tekniklerini kullan. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  9 Ders 01:12:15 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Öğrenci Koçluğunda Kullanılan Teknikler HBC Eğitim Danışmanlık -
  Öğrenci koçluğunda kullanılan öğrenci koçluğu tekniklerini kullanarak sınav stresini yenmeyi ve konsantrasyonu artırmayı sağlayacak öğrenci koçluğu tekniklerini öğreneceksiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  11 Ders 01:28:15 Saat Trkce Intermediate
  TL96.99 TL250
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Temel Koçluk Becerileri Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  İster koçluğa adım atın ister tüm koçlukların temeli olan temel koçluk becerilerine sahip olup kendi hayatınıza uygulayın. Bu eğitim ile hayatınızın milladini yaşayacaksınız. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 02:27:15 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • YAŞAM KOÇLUĞU Bilgen Bingöl -
  Kendini keşfet
  0 Ders 00:00:00 Saat Trkce Beginner
  TL150 TL250
  0
  0 Puanlar
  Canlı Danışmanlık
 • Temel NLP Eğitimi (Ayrıntılı) HBC Eğitim Danışmanlık -
  Profesyonel NLP eğitimlerine giden yol sağlam temellerden geçer işte sizlere NLP en doğru ve de en detaylı şekilde anlatacak, temel oluşturacak Temel NLP Eğitimi. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  35 Ders 03:29:15 Saat Trkce Beginner
  TL99.99 TL200
  5
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP İle Kişisel Geçmişi Değiştirme HBC Eğitim Danışmanlık -
  Eski sınırlayıcı inançlar ve davranışlardan kopmak için uygulanır. Eğer sürekli tekrar eden ve geçmişte size sorun yaratan ve bu sorunları tetikleyen bir olayı seçerek işe başlarsanız, burada anlatılanları uygulayarak çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  14 Ders 01:52:45 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL200
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Temel Hipnoz Eğitimi (Ayrıntılı) HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hipnozun temelini öğrenip, hipnoz, trans ve bilinç, bilinçdışı özelliklerini en iyi şekilde fark edip tüm yetkinliklerini kullanabilmemizi sağlayacak kurs olup farkındalığı yaşamak isteyen ve kendi zihin sağlığını korumak isteyenler. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  22 Ders 02:41:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • Hipnotik Metafor ve Metafor Oluşturma HBC Eğitim Danışmanlık -
  Metafor, binlerce kelime veya birçok resimle eşdeğerlidir. İyi bir iletişim, başarılı yazı yazma sanatı, eğitim, öğretim ve terapinin temeli, Metaforların Hipnotik özellikleri sayesinde etkili yayınlar, yayımlar, etkili iletişimler, ilişkilerimiz de daha güçlü bir birliktelik ile öykülerde, hikayelerde ve kültürler de geçen metaforları fark edebilir, bunu kullanarak hayatımız da hipnotik durumlar oluşturabiliriz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 01:47:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  4
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Stratejileri (Ayrıntılı Anlatım) HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP Practitioner Eğitiminin Bölümlerinden biri olan NLP Stratejilerinde Eğer bir kişiye daha iyi bir karar verme stratejisi sunarsanız ona sadece tek bir kararda değil, hayatı boyunca vereceği bütün kararlarda yardım etmiş olursunuz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  21 Ders 02:46:15 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Milton Modeli Trans HBC Eğitim Danışmanlık -
  NLP Practitioner Eğitiminin Bölümlerinden birini oluşturan NLP Milton Modeli Trans sayesinde bilinç ve bilinçdışının açıklığından yararlanarak trans sürecini oluşturabilir, milton dil kalıpları sayesinde trans dilini en doğru biçimde kullanabilirsiniz. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  29 Ders 02:39:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Sunumda Etkili Konuşma ve İkna HBC Eğitim Danışmanlık -
  Tarih boyunca, insan etkisinin zirvesi diğerlerini ikna edebilme becerisi olmuştur. Bu itibarla, halka hitap etmenin amacı, konuşmacının sözcüklerinin yokluğunda gerçekleşmeyecek bir etkinin meydana gelmesine sebep olmaktır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  15 Ders 01:35:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL250
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP Davranış ve İnanç Değiştirme HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hiç bir şey tek başına bir anlam taşımaz anlam taşıyan tek şey insanların bütünlüğüdür. Her davranışın ardında mutlaka bir olumlu niyet vardır. Bu olumlu niyeti değiştirdiğimiz de NLP destekli inanç ve davranış değiştirilebilir. Burada inanç ve davranış değiştirebilirsiniz. Master NLP Practitioner'in bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 01:38:45 Saat Trkce Intermediate
  TL74.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • NLP'de Değişim Oluşturma ve Değişimi Yönetme HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bilgilerimiz de kendimiz de aslında bir sistemin parçasıyız sistemin bir parçasının bozulması tüm sistemi bozar. NLP değişim teknikleri ile bu değişimlerden sistemi koruyan ve en etkili şekilde sizleri doğru yönlendirmeye yardımcı olur. Master NLP Practitioner bölümlerindendir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  13 Ders 01:14:30 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL300
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Eğitimcinin Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bilinçdışı iletişim, ses ustalığı, mekan ve sahne kontrolü, usta eğitmenlerin sırrı, sunumda platform becerileri, sözsüz iletişim, planlama ve hazırlık, hipnotik gizli metaforlar ile eğitmenlerin sahip olabileceği tüm yetkinlikler işlenmektedir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  182 Ders 15:39:45 Saat Trkce Intermediate
  TL199.99 TL1500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kurumsal Koçluk HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kurumlarda kurumsal koçluk yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandıracak, kurumsal zorluklar ve kurumsal koçluk adımlarını öğreneceğiz. Kurumsal koçluk alanında kariyer yapmak isteyen kariyere başlamak isteyenler. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  34 Ders 04:20:00 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL700
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Yönetici ve Takım Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Bugünün hızlı değişen, yüksek teknoloji toplulukları yalnızlığı besler bu nedenle de işbirliğine dayalı ilişkileri her zamankinden daha önemli hale getirir. Burada takım koçluğunun ve yönetici detaylı anlatımı mevcuttur. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  19 Ders 01:49:15 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL999
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Siyasette Beden Dili ve Siyasi Liderlerin Analizi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Siyasette söylemler değil beden dilidir bilinçaltına gönderen mesajlar, Dünya liderlerinin beden dillerini incele. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  25 Ders 03:14:15 Saat Trkce Intermediate
  TL89.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kurumsal Değişim Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Kurumsal değişim geleceğin yükselen yıldızıdır. Değişmeyen kurum geçmişin tozlu sayfalarında sadece kalır. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  12 Ders 01:18:00 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL450
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Kuşaklar Arası Liderlik ve CEO Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  “Hayatınız boyunca mutlu olmak istiyorsanız – gelecek nesle yardım edin.” Bir liderin sahip olduğu becerileri edin ve CEO becerilerine hazırlan.. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  17 Ders 02:19:30 Saat Trkce Intermediate
  TL82.99 TL350
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Hipnoz Practitioner HBC Eğitim Danışmanlık -
  Hipnozu profesyonel boyutta öğrenme becerileri ile hipnozu uygulayabilecek ileri boyut Hipnoz eğitimi içeriğine sahiptir. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  25 Ders 05:06:00 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL1000
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı
 • Ebeveyn ve Aile Koçluğu HBC Eğitim Danışmanlık -
  Aile Koçluğu eğitimi ile ailenin temel taşlarını, çocuklara koçluk yapmayı, aile yapılarını, ailelerin problemlerini aşmayı sağlama, aile içi iletişimi kuvvetlendirme. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  52 Ders 06:41:45 Saat Trkce Intermediate
  TL99.99 TL900
  5
  1 Puanlar
  Sertifikalı
 • Duygu Yönetimi Eğitimi HBC Eğitim Danışmanlık -
  Size hayatınızın Duygusunu anlatacak, Duygular sizin davranışlarını nasıl belirlediği, zihinsel manipülasyon uygulanması. Uluslararası Geçerlilikte Akredite Edilmiş Sertifikalı ve Dijital Sertifikalı olmak üzere Çift Sertifikalıdır.
  14 Ders 01:38:45 Saat Trkce Intermediate
  TL79.99 TL500
  0
  0 Puanlar
  Sertifikalı